מעצב פנים, עיצוב חנויות, הום סטיילינג, שיפוץ, תכנון בית, עיצוב מסעדות, עיצוב משרדים, עיצוב דירות, עיצוב בתים, עיצוב פנים,

מעצב פנים מקורי

מעצב פנים חדשני

מעצב פנים בראש פתוח

מעצב פנים

מעצב פנים תוהה תחילה על רצונותיהם וצרכיהם של לקוחותיו. כשהוא בא לעצב דירה, הוא ישאל מהי שגרת יומם של לקוחותיו וכיצד דימינו כי ביתם ייראה. מעצב פנים הבא לעצב משרד יבדוק מה תחום עיסוקו של המשרד, מהן הפונקציות הקיימות במשרד, אם בהתנהלות הפנים משרדית, אם בהתנהלות מול לקוחות המשרד.

כאשר הוא בא לעצב מסעדה יבחן עם לקוחותיו איזו מסעדה יבקשו כי יעצב עבורם, מהי האווירה אותה יבקשו לייצר, מהן הפונקציות הקיימות במסעדה, מיהו קהל היעד וכיוצא בזה. תפקידו למעשה, הוא להביא לידי ביטוי ולממש את רצונותיהם וחלומותיהם של לקוחותיו בצורה הטובה ביותר.

התפקיד העיקרי שלו הוא להבין, מצד אחד מה רוצים הלקוחות, ומצד שני לראות איך ניתן לנצל את הפוטנציאל של המקום בצורה הכי טובה שיש. זה כולל את ההתייחסות לזוויות האור ולשעות שבהן החללים מוארים באופן טבעי, זה כולל את ההתייחסות לגודל החלל ולעוד הרבה נתונים אחרים. מעבר לכל אלה, אין ספק שתפקידו הוא גם לקחת בחשבון את התקציב של הלקוח, כי לכל אחד מהלקוחות יש יכולות כלכליים אחרים. הרעיון הוא ליצור חלל מעוצב שיגרום לשמחה ולאושר ללקוח, ומעצב בעל ניסיון יוכל לעשות את זה בצורה מקצועית והרבה יותר טובה מאשר אדם שאינו מנוסה בתחום.

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר עידו לאור מעצב פנים מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.

מעצב פנים מעניין

מעצב פנים ברמה גבוהה

מעצב פנים מקצועי
 עידו לאור |תיק עבודות |הדמיות |פרסומים |סירטונים |צור קשר.

Copyright ©2001-2014 Net-style. All rights reserved בניית אתרים