מעצב פנים, עיצוב חנויות, הום סטיילינג, שיפוץ, תכנון בית, עיצוב מסעדות, עיצוב משרדים, עיצוב דירות, עיצוב בתים, עיצוב פנים,

עיצוב פנים מקורי

עיצוב פנים חדשני

עיצוב פנים בראש פתוח

עיצוב פנים

עיצוב פנים הוא הדבר הראשון ממנו אנו מתרשמים כאשר אנו נכנסים לחלל. לכל חלל הייחודיות שלו וכל חלל נבקש כי ישדר אווירה ומסר משלו.

בעיצוב פנים של משרד נבקש כי ישדר מכובדות או חדשנות, לפי אופיו של המשרד. עיצוב של חדר ילדים ישרה אווירה נעימה ומשובבת לב, מעוררת גירויים כמו גם את יצר הסקרנות. עיצוב של חדר שינה ישרה אווירה של רוגע, רומנטיקה ואינטימיות. כך, כאשר אני מתחיל בהליך אני מבקש ללמוד מלקוחותיי איזו אווירה יבקשו ליצור בבית. בדיאלוג עם לקוחותיי אנו מגבשים יחדיו את הקו העיצובי שישרת אותם בצורה המיטבית.

בעת משימה של עיצוב פנים אני לוקח בחשבון לא רק את רצון הלקוח ואת החלומות שלו, אלא גם את המגבלות ואת היתרונות של המקום. חלק ניכר מעבודתי היא לזהות איך אפשר להפוך כל חלל לעוד יותר יפה, נעים ופרקטי, ולכן אני תמיד מתעקש להגיע מספר פעמים לחלל שאותו אני צריך לעצב. מעבר לכל אלה, יש גם התייחסות כמובן לנושא הכלכלי, כי לא כולנו יכולים להשקיע בעיצוב הפנים של החללים השונים שלנו את אותם הסכומים. חשוב לי מאוד שהלקוחות שלי ייצאו מרוצים ולכן אני מקיים איתם שיחות שונות לגבי עיצוב הפנים של הבית וגם לגבי הסכום שהם רוצים להשקיע בעניין.

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר עידו לאור עיצוב פנים מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.

עיצוב פנים מעניין

עיצוב פנים ברמה גבוהה

עיצוב פנים מקצועי
 עידו לאור |תיק עבודות |הדמיות |פרסומים |סירטונים |צור קשר.

Copyright ©2001-2014 Net-style. All rights reserved בניית אתרים