מעצב פנים, עיצוב חנויות, הום סטיילינג, שיפוץ, תכנון בית, עיצוב מסעדות, עיצוב משרדים, עיצוב דירות, עיצוב בתים, עיצוב פנים,

הום סטיילינג מקורי

הום סטיילינג חדשני

הום סטיילינג בראש פתוח

הום סטיילינג

הום סטיילינג הוא למעשה עיצוב של הבית מבלי לבצע בו שינויים הנדסיים נרחבים, בלי לשבור קירות. תחילתו של התהליך הוא בשיחה שלי עם לקוחותיי, במהלכה אני לומד מהם מה הם מעוניינים לשנות בביתם וכיצד הם מדמיינים את ביתם לכשיסתיים התהליך.

אנחנו עוברים על אזורי הבית השונים, בוחנים את פריטי הריהוט הקיימים, אני לומד מלקוחותיי מה יקר לליבם ומה יבקשו לשנות. הום סטיילינג  הינו מעין 'מתיחת פנים' לבית. מדובר בתהליך זול יחסית, שבסופו לקוחותיי חווים את ביתם בצורה שונה, והכל בעלויות מינימליות.

אין זה פלא שבשנים האחרונות כל כך הרבה אנשים פונים לעשות את התהליך הזה, כי השילוב בין היכולת לשנות ובין מחיר מינימאלי הוא שילוב מנצח. הדרך להצלחה בנושא הזה היא התקשורת שאני יוצר עם הלקוחות שלי, כי רק אחרי שאני מבין למה בדיוק הם התכוונו ומה החלום שלהם, יש לי אפשרות להתחיל להגשים אותו. חשוב לי להבין איזה צבעים נעימים בעיניהם יותר ואיזו אווירה הם היו רוצים בבית, כך שאני משקיע לא מעט בשיחות עם הלקוחות ובביקורים בבית שצריך לעצב מחדש. זו מתיחת פנים נפלאה לבית שאת התוצאות שלה רואים תוך זמן קצר, ובנוסף, ההשקעה הכלכלית כאן היא כזו שכולם יוכלו לעמוד בה.

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר עידו לאור הום סטיילינג מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.

הום סטיילינג מעניין

הום סטיילינג ברמה גבוהה

הום סטיילינג מקצועי
 עידו לאור |תיק עבודות |הדמיות |פרסומים |סירטונים |צור קשר.

Copyright ©2001-2014 Net-style. All rights reserved בניית אתרים