מעצב פנים, עיצוב חנויות, הום סטיילינג, שיפוץ, תכנון בית, עיצוב מסעדות, עיצוב משרדים, עיצוב דירות, עיצוב בתים, עיצוב פנים,

עיצוב משרדים מקורי

עיצוב משרדים חדשני

עיצוב משרדים בראש פתוח

עיצוב משרדים

עיצוב משרדים דורש מתן שימת לב והתחשבות בהיבטים שונים ומגוונים. רשאית, מטבע הדברים, עת אני עומל על עיצוב משרדים אני חייב לתת מענה לצרכיו של המשרד, הן צרכים פונקציונאליים תפקודיים והן צרכים תדמיתיים עיצוביים.

כאשר אני מתחיל במלאכת העיצוב אני יושב עם לקוחותיי ולומד מהם על עסקם, על טיבו ואופיו, על שגרת העבודה במשרד ועל הפונקציות קיימות בו. ואולם עיצוב משרדים, לטעמי, אמור לתת מענה להיבט חשוב לא פחות. אנו מבלים במקום עבודתנו שעות רבות ביממה. למעשה, אין חלל אחר בו אנו מבלים מספר שעות רב כמספר השעות אותו אנו מבלים במקום עבודתנו.

לכן, מבחינתי, עיצוב משרדים אמור להעניק לעובדים תחושה נעימה, ליצור, ככל שניתן, אווירה ביתית, משפחתית, והכל מבלי לפגוע בפונקציונאליות ובחזותו הרשמית של המשרד.

בנוסף לכל הדברים שצריך להתייחס אליהם, יש לחשוב גם על הלקוחות שעתידים להיכנס למשרד. אני תמיד מנסה להבין מהלקוחות שלי איזה מסר הם היו רוצים להעביר לכל מי שייכנס למשרד שלהם, כי חשוב להתייחס לכך. יש משרדים שבהם הדגש הוא על מסר של חוזקה ואילו במשרדים אחרים המסר הוא אמינות ומקצוענות. אני צריך להבין את הדברים האלה בתחילת התהליך של עיצוב המשרד כי המטרה שלי היא לשלב בעיצוב המשרד את האמירה ואת המסר שרוצים להעביר למי שנכנס לקבל שירות. המשרד של העסק זה כרטיס הביקור הטוב ביותר שלו ולכן צריך להשקיע בעיצובו.

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר עידו לאור עיצוב משרדים מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.

עיצוב משרדים מעניין

עיצוב משרדים ברמה גבוהה

עיצוב משרדים מקצועי
 עידו לאור |תיק עבודות |הדמיות |פרסומים |סירטונים |צור קשר.

Copyright ©2001-2014 Net-style. All rights reserved בניית אתרים