מעצב פנים, עיצוב חנויות, הום סטיילינג, שיפוץ, תכנון בית, עיצוב מסעדות, עיצוב משרדים, עיצוב דירות, עיצוב בתים, עיצוב פנים,

עיצוב בתים מקורי

עיצוב בתים חדשני

עיצוב בתים בראש פתוח

עיצוב בתים

עיצוב בית , ממש כמשמעותו המילולית של המונח, משמעו עיצוב בית,  מעוזו של המתגורר בו. הוא המקום אליו נבקש לחזור בסופו של יום ובו נבקש לבלות עם יקירינו ואהובינו.

ולכן, כאשר אני מתחיל במלאכת העיצוב, אני אוהב להקשיב ללקוחותיי, לשמוע מהם מה הם ראו בעיני רוחם כאשר הם בחרו לעצב את הבית. הנחת חפצים בבית, גם אם זו תהא בדרך מסודרת, אינה עיצוב בתים.

ניצול נכון של החלל, שימת דגש על יתרונותיו של החלל אגב הצנעת מגבלותיו, מתן מענה לצרכים הפרקטיים, כמו גם למאוויי הנפש הם רק חלק ממלאכתו של מעצב בתים. כאשר אני עומל על עיצוב הבית אני נותן ביטוי לכל אלה ולעניינים רבים נוספים.

עוד דבר שאני תמיד מתייחס אליו בעת מלאכת העיצוב, זו שאלת הפונקציונאליות. אין כל טעם לעצב דירה בצורה הכי יפה שיש אם בסופו של דבר לא יהיה נוח לבעליה לגור בה, ולכן נושא הפרקטיות צריך גם הוא להילקח בחשבון כשעושים את כל תוכניות העיצוב. חשוב לי ביותר ליצור חללים שאומנם יענו על הדרישות ועל הציפיות של לקוחותיי הנרגשים, אך אני רואה את עצמי גם כמי שצריך להזכיר שהדירה צריכה להיות גם פרקטית. הניסיון מוכיח שדירה שעוצבה בצורה פרקטית היא דירה שבעליה אוהבים אותה הרבה יותר ומאוד נוח להם לחיות בה למשך שנים ארוכות, ואין ספק שזה חשוב.

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר עידו לאור עיצוב בתים מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.

עיצוב בתים מעניין

עיצוב בתים ברמה גבוהה

עיצוב בתים מקצועי
 עידו לאור |תיק עבודות |הדמיות |פרסומים |סירטונים |צור קשר.

Copyright ©2001-2014 Net-style. All rights reserved בניית אתרים