מעצב פנים, עיצוב חנויות, הום סטיילינג, שיפוץ, תכנון בית, עיצוב מסעדות, עיצוב משרדים, עיצוב דירות, עיצוב בתים, עיצוב פנים,

תכנון בית מקורי

תכנון בית חדשני

תכנון בית בראש פתוח

תכנון בית

תכנון בית הינו תהליך מורכב ומאתגר. התהליך מתחיל בשיחה שלי עם לקוחותיי, במהלכה אני שומע כיצד הם דמיינו את ביתם. לא אחת עולה בשיחות אלה שלקוחותיי אינם מגובשים על קו עיצובי אחד.

כך, שכיח כי לקוחותיי מספרים לי על בית בסגנון מסוים בו אהבו דבר זה או אחר, ועל בית בסגנון אחר בו אהבו איזור אחר ובשיחות שאנו מקיימים אנו מגבשים יחדיו תוכנית שתביא לידי ביטוי ככל שניתן את כל רצונותיהם ואהבותיהם של לקוחותיי, תוך כדי שמירה על שפה עיצובית אחידה.

תכנון בית יעשה ראשית במספר סקיצות, עד לבחירתה של זו המועדפת על לקוחותיי, פיתוחה של הסקיצה וירידה לפרטים, עד להשלמת הפרויקט וכניסה לבית.

שלב התכנון הוא אחד מהשלבים המורכבים ביותר שיש בבניית הבית, אך זה גם השלב הכי יצירתי שיש. בדרך כלל הלקוחות שלי מגיעים נרגשים מאוד למעמד הזה, כי רובם עבדו לא מעט שנים כדי להגיע לשלב שבו הם יכולים להגשים את החלום ולתכנן את הבית שלהם. חשוב להבין שצריך להתאים את החלומות למציאות, וזה בדיוק התפקיד שלי, וישנה חשיבות אדירה להבנה ההדדית ביני ובין לקוחותיי. הסקיצות השונות, שנעשות בימינו בעזרת תוכנות מחשב משוכללות, עוזרות ללקוחות להבין איך ייראה בסופו של דבר הבית. בצורה כזאת לקבל את ההחלטה הסופית על תחילת הבנייה של הבית אחרי שהכול ברור ומקובל על כולם.

מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר עידו לאור תכנון בית מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.

תכנון בית מעניין

תכנון בית ברמה גבוהה

תכנון בית מקצועי
 עידו לאור |תיק עבודות |הדמיות |פרסומים |סירטונים |צור קשר.

Copyright ©2001-2014 Net-style. All rights reserved בניית אתרים